Poznaj naszą ofertę!

Projektowanie

Mamy świadomość, że projekt ogrodu powinien stanowić całość z architekturą i otoczeniem. Oferujemy projektowanie ogrodów prywatnych, zieleni publicznej, małej architektury oraz systemów nawodnień.

  •   

Realizacja projektów

Oferujemy kompleksową realizację projektów. W zakres prac wchodzą m.in.: prace ziemne, nasadzenia roślin, montaż systemów nawadniających i małej architektury, zakładanie trawników.

  •  

systemy nawodnień

Systemy nawodnień

Proponujemy Państwu usługi z zakresu projektowania oraz montażu systemów automatycznego nawadniania, dostosowane do potrzeb istniejącej bądź planowanej roślinności.

  •  

Pielęgnacja

Zapewniamy kompleksowe usługi pielęgnacyjne wykonywane przez doświadczonych ogrodników, takie jak: nawożenie, odchwaszczanie, opryski ochronne,  forowanie, przycinanie i koszenie.

Dlaczego my?

Profesjonalizm
Dzięki doświadczeniu oraz kierunkowemu wykształceniu z zakresu architektury krajobrazu proponujemy naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy kreatywne i otwarte na nowe rozwiązania, dzięki czemu możemy zaspokoić nawet najbardziej wymagających odbiorców.
Indywidualne podejście
Wysokie kwalifikacje dają nam możliwość indywidualnego podejścia do Klienta. Uważamy, że każdy ma inne potrzeby i oczekiwania. Dlatego też współpracujemy z naszymi Klientami na każdym etapie naszego projektu, aby produkt finalny był efektem nie tylko naszej fachowości ale przede wszystkim spełniał potrzeby, oczekiwania i upodobania przyszłych użytkowników.
Rzetelność i doświadczenie
Staranność i rzetelność są podstawą działalności naszej firmy. Zawsze zabiegamy o dobrą komunikację z Klientami, która stanowi podstawę naszej udanej współpracy. Zapewniamy sumienne i terminowe wykonywanie naszych usług.