O nas – Magia Zieleni

Nasz zespół stanowią architekci krajobrazu, architekci oraz ogrodnicy.

Oferujemy usługi dla osób prywatnych, firm, developerów. Zajmujemy się projektowaniem ogrodów i terenów zieleni, rewaloryzacją zabytkowych założeń ogrodowych, projektami małej architektury i systemów automatycznego nawadniania.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, dbając o szczegóły, aby zamówiony projekt był niepowtarzalny i w pełni spełniał Państwa oczekiwania. Dzięki praktyce oraz wiedzy zdobytej podczas studiów możemy stworzyć dla Państwa ogród, który będzie niepowtarzalny a także stworzy harmonijną całość z otoczeniem.

Projektowanie to nie tylko nasz zawód, ale przede wszystkim pasja.

Dlaczego my?

Profesjonalizm
Dzięki doświadczeniu oraz kierunkowemu wykształceniu z zakresu architektury krajobrazu proponujemy naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy kreatywne i otwarte na nowe rozwiązania, dzięki czemu możemy zaspokoić nawet najbardziej wymagających odbiorców.
Indywidualne podejście
Wysokie kwalifikacje dają nam możliwość indywidualnego podejścia do Klienta. Uważamy, że każdy ma inne potrzeby i oczekiwania. Dlatego też współpracujemy z naszymi Klientami na każdym etapie naszego projektu, aby produkt finalny był efektem nie tylko naszej fachowości ale przede wszystkim spełniał potrzeby, oczekiwania i upodobania przyszłych użytkowników.
Rzetelność i doświadczenie
Staranność i rzetelność są podstawą działalności naszej firmy. Zawsze zabiegamy o dobrą komunikację z Klientami, która stanowi podstawę naszej udanej współpracy. Zapewniamy sumienne i terminowe wykonywanie naszych usług.